محصولات ادامه نتایج »
  مدل ها ادامه نتایج »
   دسته بندی ها ادامه نتایج »
    مطالب آموزشی ادامه نتایج »

     کیفیت ها

     انواع کیفیت قطعات در مجموعه آی آر فیکس
     Original

     این کیفیت شامل کالاهای کاملا با کیفیت و اصلی می باشد.

     Original second hand

     این کیفیت شامل کالاهایی است که صددرصد اصلی و تولید شرکت اپل می باشند و از روی دستگاه های که بنا به دلایل مختلف اوراق می شوند باز شده اند.

     Glass Change

     این کیفیت شامل ال سی دی هایی است که پنل اصلی آنها صد در صد اصلی و از روی دستگاه اوراقی باز شده است ولی شیشه روی ال سی دی و یا بک لایت آنها به دلیل آسیب دیدگی توسط متخصصین این کار تعویض شده است.

     High Quality

     این کیفیت شامل کالاهایی است که توسط شرکت اصلی تولید کننده کالا ساخته نشده اند اما از کیفیت قابل قبول به نسبت کالای اصلی برخوردار هستند.

     High Capacity

     اصطلاح High Capacity به باطری هایی اتلاق می شود که از ظرفیت شارژ (mAh) بالاتری نسبت به باطری اصلی به کار رفته در خود دستگاه برخوردار می باشند.

     Original New

     این کیفیت شامل کالاهایی است که صددرصد اصلی و تولید شرکت اپل می باشند و تا به حال روی دستگاه از آنها استفاده نشده و دست نخورده می باشند. * (شاسی های کامل با فلت که با این کیفیت مشخص شده اند دارای فلت های اصلی و بدنه های کپی می باشند.)*

     High Copy

     این کیفیت شامل کالاهایی است که توسط شرکت اپل ساخته نشده اند اما از کیفیت قابل قبول به نسبت کالای اصلی برخوردار هستند.

     Copy

     شامل کالاهایی که تولید شده توسط شرکت های غیر از شرکت اصلی سازنده می باشند و از کیفیت پایین تری نسبت به کالای اصلی برخوردار هستند

     Copy(OLED)

     این کیفیت شامل انواع صفحه نمایش های کپی تولید شده توسط کارخانه های مختلف مانند GX ، INCELL و یا برندهای دیگر برای صفحه نمایش آیفون هایی که از تکنولوژی OLED در آنها استفاده شده به کار میرود، از این رو پیشنهاد میشود در صورتی این کیفیت را انتخاب میکنید حتما در قسمت توضیحات فاکتور برند مورد نظر خود را درج نمایید.